Sonda
Twoje wydatki na żywność wynoszą miesięcznie
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

Firma Odpyniesz.pl powstała w 2006 roku, na początku działalności skupialiśmy się tylko i wyłącznie na sprzęcie pływającym.

W kolejnych latach działalności, uruchomiliśmy produkcję domków pływających, nawiązując współpracę z odbiorcami z krajów UE.

Jesteśmy również producentem oraz importerem oświetlenia solarnego marki CAPRAL, która na pierwszym miejscu stawia na jakość sprzedawanych towarów. Oferujemy oświetlenie solarne dla samorządów, firm z branży reklamowej, ogrodniczej czy budowlanej.

Staramy się, aby każdy produkt, który trafia w Państwa ręce był najwyższej jakości, a korzystanie z niego było bezproblemowe i w pełni komfortowe.

Robimy wszystko, aby sprzedawać towar całkowicie sprawny i bez fabrycznych usterek.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w różnych branżach. Zdobyta przez ten czas wiedza i doświadczenie owocują coraz lepszym funkcjonowaniem sklepu, a co za tym idzie, większym komfortem dla klientów korzystających z naszych usług. Stawiamy przede wszystkim na dobry kontakt z kupującym, co wpływa korzystnie na efekty współpracy.

Pomimo upływu czasu nie przestajemy się rozwijać. Systematycznie poszerzamy ofertę i rozwijamy współpracę z innymi producentami, unowocześniamy sklep internetowy, z każdym dniem stajemy się dla Państwa lepsi, aby w pełni spełnić Wasze oczekiwania.

Pozdrawiamy !

Zespół sklepu Capral.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl