Lampa Solarna SL07 z Panelem Monokrystalicznym i Czujnikiem Mikrofalowym oraz Pilotem

Cena: 638,00 zł

Cena regularna: 989,00 zł

638.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 739,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Lampa Solarna Capral z Monokrystalicznym Panelem i Mikrofalowym Czujnikiem ruchu.

Model: SL 07

Zasada działania :

Lampa z tyłu obudowy ma włącznik, widoczny na zdjęciu obok - musisz go tylko włączyć - lampa potwierdzi gotowość do pracy dwukrotnym mrugnięciem.

 

STEROWANIE LAMPĄ ZA POMOCĄ PILOTA:

SLEEP - UŚPIENIE - Jeśli chcesz wyłączyć lampę na kilka dni lub doładować akumulator - gdy jest niekorzystna pogoda.


ON/OFF - Włączysz lub wyłączysz lampę w nocy - ale następnego dnia, lampa uruchomi się automatycznie na ustawionym wcześniej trybie pracy.


3 TRYBY PRACY do wyboru: (TM) (TM+IM) (AUTO)


TM (Time control mode) - W tym trybie lampa świeci światłem ciągłym, za pomocą pilota możesz ustawić czas świecenia na: 3 godziny, 5 lub 8 godzin. Możesz również zmienić natężenie światła za pomocą klawiszy (+/-). Następnie wprowadzone zmiany akceptujesz klawiszem M.


TM + IM (Time control + induction mode) - W tym trybie lampa zacznie pracę w trybie światła ciągłego, za pomocą pilota możesz ustawić czas świecenia na: 3 godziny, 5 lub 8 godzin. Możesz zmienić natężenie światła (+/-). Po upływie ustawionego czasu świecenia światłem ciągłym, lampa automatycznie przejdzie w tryb pracy po wykryciu ruchu. Pamiętaj o akceptacji ustawień klawiszem M.


AUTO (Recovery mode) - W tym trybie lampa świeci światłem ciągłym na 30% mocy, jeśli wykryje ruch - zwiększy natężenie światła na 100% mocy, przez 20 sekund. Jeżeli obiekt już nie będzie znajdował się w zasięgu czujnika ruchu, zmniejszy natężenie do 30% mocy. Jest to tryb automatyczny bez możliwości zmiany ustawień. 


M (Instruction save) - Jeśli wybrałeś któryś z trybów pracy oraz długość czasu świecenia, musisz zaakceptować zmiany przyciskiem M, jeśli tego nie zrobisz, lampa nie zmieni swoich ustawień !


ZMIANA NATĘŻENIA ŚWIATŁA (+/-) Increase brightness/Reduce brightness - za pomocą tych klawiszy, możesz zmienić natężenie światła.


Timing 3H, 5H, 8H - za pomocą tych klawiszy możesz ustawić czas pracy lampy na 3 godziny, 5 godzin lub 8 godzin.

Mikrofalowy czujnik ruchu !

Zwróć uwagę że w tańszych lampach zasięg czujnika ruchu to tylko... 3 metry ! Więc w praktyce jak zamontujesz taką lampę na wysokości 3 metrów to ona zadziała...ale gdy obiekt podejdzie pod samą lampę...czy to nie jest bezsensu ?

Dlatego zastosowaliśmy mikrofalowy czujnik ruchu !

Nasz czujnik ruchu działa na zasadzie emisji i odbioru fal elektromagnetycznych. Oznacza to, że czujnik emituje fale, które w momencie odbicia się od ruchomej przeszkody, uruchamiają urządzenie.

Czujnik mikrofalowy jest znacznie bardziej czułym urządzeniem od zwykłej czujki ruchu PIR ! W dodatku skuteczność zwykłego czujnika ruchu mocno spada przy: wysokich/niskich temperaturach, deszczowej pogodzie, czy nawet silniejszym wietrze...

Diody: Pamiętaj nie liczy się ilość diod a jakość !

Wszędzie tysiące lumenów i watów, sprzedawcy licytują się kto napisze więcej, 1000, 2000 lumenów... 100 - 200 Wat itd. Oczywiście pozwalają sobie na takie fantazjowanie bo klient nie jest w stanie tego sprawdzić ! A wystarczy zmierzyć rozmiar panela solarnego, im większy - tym więcej światła :)

My się nie licytujemy, po prostu używamy najlepszych diod, w tym przypadku EPISTAR 3030. A wszystkie konkurencyjne produkty za 300-500 zł mają co najwyżej diody SMD - więc taka lampa musiałaby mieć około 350-500 diod, aby zbliżyć się poziomem światła do naszej lampy.

Jedyna lampa solarna na polskim rynku z panelem solarnym monokrystalicznym o mocy aż 45 Wat !

Jako nieliczni w Polsce w naszych lampach używamy paneli solarnych monokrystalicznych ! Dlaczego ?

Ponieważ panele monokrystaliczne oznaczają najwyższy poziom sprawności i żywotności ! Dlaczego to takie ważne ?

Panel to NAJWAŻNIEJSZY element zestawu, spełnia rolę ŁADOWARKI dla akumulatora ! Dlatego zdecydowaliśmy się na mocne panele z wysokiej jakości ogniw monokrystalicznych które charakteryzuje wysoka czułość świetlna na całej powierzchni panela !

Oczywiście nasz panel o dużej mocy zapewni kilkukrotnie dłuższy czas świecenia - ale to przede wszystkim spokój na lata ! Bez sensu są tutaj porównania z produktami za 300-500 zł gdzie moc panela to zaledwie 5 - 10 Wat - no ale w tych produktach to cena jest najważniejsza, nie długość świecenia czy trwałość na przestrzeni kilku lat.

Panel zabezpieczony jest ultra przeźroczystą hartowaną szybą - która ma za zadanie ochronić go przed gradem itd.  A względu na najdłuższą żywotność, możemy spokojnie zaproponować wydłużoną 36 miesięczną ochronę gwarancyjną !

Duża ulewa w połączeniu z gradem lub celowa próba uszkodzenia ?

Nasza lampa ma solidną aluminiową obudowę, panel również jest chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi !

W tańszych lampach diody są schowane za plastikową szybką, ale nie u nas...

W tym modelu diody są chronione specjalną elastyczną obudową, więc celowa próba uszkodzenia np. rzucenie kamieniem, skończy się niepowodzeniem... To nie plastik !

Dlatego oprócz klientów prywatnych, po nasze lampy chętnie sięgają samorządy, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie.

Dane techniczne :

Diody LED : 120 szt. typ EPISTAR 3030

Moc : 120 W

Jasność świecenia : gdy wykryje ruch 3840 lumenów

Kąt rozsyłu światła : 120 stopni !

Panel solarny : 45 Wat, 6V monokrystaliczny !

Akumulator : litowo-jonowy pojemność 65000 mAh, 3,2V

Czujnik ruchu : Mikrofalowy - zasięg do 10 metrów

Żywotność diod : dłuższa od diod smd 3528 i chipów COB.

Wymiary lampy : 100 cm / 27,8 cm / 7,6 cm

Wymiary panela solarnego : 94,5 cm / 24,5 cm

Zalecana wysokość montażu : min 2.5 do 4.5 metra

WodoszczelnośćIP65

Dlatego tylko nasz model sprawdzi się w oświetleniu :

  • parkingu
  • alejek parkowych
  • ogrodów
  • placów zabaw
  • magazynów, prywatnych posesji
  • przystanków komunikacyjnych

Dane techniczne

Wybierz rodzaj czujnika czujnik ZMIERZCHU i RUCHU
Panel Solarny Zintegrowany z lampą

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl